Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /home/aktynova/domains/aktynova.pl/public_html/wp-content/themes/aktynova/functions.php on line 97
Dotacje z Unii Europejskiej (UE) - AKTYNOVA

Dotacje UE

POMOC W TWORZENIU WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE Z UE

Firmy które planują wdrożenie systemów dedykowanych B2B oraz B2C mogą liczyć z naszej strony nie tylko na stworzenie odpowiedniej aplikacji pozwalającej na zoptymalizowanie procesów sprzedażowych, ale również na pomoc w zdobyciu dofinansowania z Unii Europejskiej. Starając się o dotację w ramach funduszy unijnych trzeba odpowiednio opisać swój projekt, czyli w tym przypadku sposób funkcjonowania systemu dedykowanego. Żeby zwiększyć szanse wniosku na dofinansowanie warto skorzystać ze wsparcia naszych specjalistów, które może polegać po pierwsze na wykonaniu analizy przed wdrożeniowej, a po drugie na współtworzeniu części opisowej. Jeśli znasz już termin naboru wniosków w ramach wybranego działania Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój najlepiej od razu zacznij pracę nad projektem. Żeby analiza przed wdrożeniowa mogła być dokładna i rzetelna, trzeba poświecić na nią odpowiednią ilość czasu. To samo dotyczy przygotowania wniosku o dofinansowanie oraz wszystkich wymaganych załączników.

 

POIR (Program Operacyjny Inteligentny Rozwój)

W II kwartale 2015 roku rozpoczął się pierwszy nabór wniosków w ramach programu POIR. Zachęcamy aby jak najwcześniej zacząć pracę nad przygotowaniem wniosku. Analiza przed wdrożeniowa projektu jest niezwykle istotna ponieważ na jej podstawie przygotowywana jest część opisowa składanego wniosku o dofinansowanie projektu. Rzetelna analiza wymaga czasu dlatego im wcześniej rozpoczniesz ten etap tym lepiej dla całego projektu.

UE