O NAS

AKTYNOVA JAKO AGENCJA INTERAKTYWNA

Jesteśmy nowoczesną agencją interaktywną, która powstała w 2011 roku po to, aby realizować Twoje potrzeby związane z zaistnieniem w Internecie. W naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści – programiści, graficy, osoby zajmujące się prowadzeniem kampanii reklamowych oraz kierownicy projektów. Dzięki temu możemy zaoferować Ci cały pakiet profesjonalnych usług, takich jak:

  • tworzenie stron www,
  • wdrażanie platform sklepowych,
  • wykonywanie aplikacji dedykowanych,
  • prowadzenie działań w ramach marketingu internetowego,
  • audyt stron i sklepów internetowych
  • audyt seo

WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Kiedy ktoś zwraca się do nas z prośbą o realizację wybranej usługi lub ich kompletu, to po pierwsze słuchamy dokładnie jakie są jego potrzeby oraz jakie stawia sobie cele. Następnie zajmujemy się przygotowaniem takiego rozwiązania, które będzie dla niego najlepsze. Jeśli zostanie zaakceptowane wdrażamy je oraz cały czas monitorujemy jego realizację, żeby w razie potrzeby wprowadzić jakieś zmiany. Zapraszamy Cię do współpracy z nami. Zapewniamy, że wykorzystamy cały dostępny potencjał sieci oraz całe nasze doświadczenie i wiedzę, aby skutecznie wypromować Twoją Firmę w Internecie. Dobierzemy najlepsze rozwiązania i będziemy do Twojej dyspozycji przez cały okres trwania naszej współpracy. W dzisiejszych czasach sukces marketingowy to przede wszystkim konsekwencja odpowiednio przeprowadzonej internetowej kampanii reklamowej. Możesz nam w pełni zaufać pod tym względem.

WSPARCIE W POZYSKIWANIU DOTACJI Z UE

Pośród naszych usług znajduje się wdrażanie aplikacji dedykowanych, które powstają pod kątem indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Ponadto integrujemy rozmaite systemy i platformy sprzedażowe. Aplikacje dedykowane mają służyć przede wszystkim zoptymalizowaniu procesów związanych ze sprzedażą i obsługą Klientów. Ich wdrożenie jest zwykle elementem realizowania strategii rozwojowej Firmy.

W związku z tym wielu przedsiębiorców stara się o dotację unijną, chociażby na wdrożenie systemu B2B. Ponieważ mamy już doświadczenie w tym zakresie, możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu dofinansowania – po pierwsze poprzez przeprowadzenie analizy przed wdrożeniowej systemu, a po drugie poprzez współtworzenie części opisowej wniosku.

DO GÓRY